prawnicy Prowadzenie działalności gospodarczej związane jest z ryzykiem. Świetnie prosperująca firma może szybko stracić płynność finansową poprzez błędne decyzje prawno-gospodarcze. Nadmiar zobowiązań i wezwania do zapłaty przyprawiają o ból głowy właścicieli firm.
Zamiast skupić się na zarabianiu pieniędzy, muszą oni zastanawiać się, czy wierzyciel wytrzyma jeszcze te kilka dni, czy może skieruje sprawę do komornika. Każdy kolejny dzień bierności zwiększa prawdopodobieństwo bankructwa. Czas to zmienić.

KANCELARIA PRAWNA CHRONI FIRMĘ PRZED ROSZCZENIAMI WIERZYCIELI, DORADZA PRZY RESTRUKTURYZACJI ORAZ ZARZĄDZA ZOBOWIĄZANIAMI FINANSOWYMI, ZABEZPIECZAJĄC INTERESY PRZEDSIĘBIORSTWA.

Zapewniamy pomoc prawną na każdym etapie istnienia zobowiązań i roszczeń wierzycieli. Zdajemy sobie sprawę, że czasem dodatkowe kilka tygodni może pomóc klientowi w naprawieniu sytuacji finansowej. Reprezentujemy klientów w postępowaniach sądowych o zapłatę, egzekucyjnych, restrukturyzacyjnych i upadłościowych. Jesteśmy zawsze tam, gdzie klient zmaga się z brakiem płynności finansowej i potrzebuje kancelarii, która zapewni obsługę prawną zorientowaną na jak najszerszą obronę przed windykacją i komornikiem.

SPECJALIZUJEMY SIĘ W DORADZTWIE PRAWNYM DLA ZADŁUŻONYCH FIRM.

PRZECIWDZIAŁAMY NEGATYWNYM SKUTKOM PROBLEMÓW FINANSOWYCH.

Sprawdź! Wieloletnie doświadczenie w ochronie prawnej pozwala na szybkie zdefiniowanie problemu i stworzenie kompleksowego planu naprawczego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *