Seks w naszych czasach stał się towarem, jeszcze trochę wstydliwym, ale już nie tematem tabu, jednym z wielu biznesów. Reklama w mediach, wolny rynek, prawa konkurencji. To wszystko sprawiło, że płatna miłość jak łagodnie określana jest prostytucja stała się dostępna na wyciągnięcie ręki. Dostępna zarówno dla jej odbiorcy jak i jej dawcy. Kobieta pragnąca czerpać materialne korzyści ze swojej fizyczności już nie musi narażając się na publiczne potępienie stać pod przysłowiową latarnią czy zatrudniać się w agencji towarzyskiej.
Internet i cyfrowa fotografia sprawiły, że usługi seksualne może oferować każdy bez wychodzenia z domu i to zupełnie anonimowo. Portale ogłoszeniowe aż pękaja w szwach od zachwalających swe walory profesjonalistek i amatorek, nastolatek jak i starszych pań. Każda z nich zachwala jaka to jest dobra w łóżku i co za te 150 czy 200 złotych jest w stanie zaoferować.
Dlaczego na te usługi jest popyt? Pomijając sytuację braku u boku stałej partnerki zazwyczaj chodzi o upodobania seksualne, których ona nie akceptuje. Seks oralny pod wieloma postaciami, seks analny na to nie każdy w domu może liczyć. Znudzenie dotychczasową partnerką, chęć uprawiania seksu z atrakcyjną młodą dziewczyną. Pragnienie przygody podsycane opowieściami kolegów. To wszystko powoduje, że popyt na kobiety uległe, nastawiona wyłącznie na sprawianie przyjemności nigdy nie zaniknie.
Nie bez znaczenia jest też funkcja terapeutyczna mozna się zwierzyć, wyżalić. Ona wysłucha, czasem i doradzi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *